|
לייני סלווין
ממוצעי קריירה
| עונה | ליגה | קבוצה |
Games | MPG | PPG | 2pt | 3pt |
FT% | RPG | DR | OR | APG |
SPG | BPG | TOpg | Fouls |
| 2004 |
ליגת על נשים |
הפועל חיפה/מוצקין |
23 |
34.2 |
13.7 |
59% |
33.3% |
84.4% |
4.1 |
3 |
1.2 |
4.3 |
2.4 |
0 |
3 |
0 |
| 2005 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
32.8 |
10.2 |
54.5% |
16.7% |
73.7% |
5 |
4.2 |
0.8 |
3.8 |
2.5 |
0.2 |
6 |
1.5 |
| 2005 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
28.3 |
7.3 |
41.2% |
0% |
55.6% |
4.2 |
3.2 |
1 |
1.3 |
1.8 |
0.2 |
2.2 |
1.8 |
| 2005 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
8 |
31.2 |
11.9 |
55.4% |
18.8% |
64.9% |
5.6 |
4.5 |
1.1 |
3.2 |
1.9 |
0 |
2 |
2.8 |
| 2005 |
יורוקאפ נשים |
א.ס. רמת השרון |
11 |
27.4 |
7.8 |
52% |
53.8% |
56.5% |
5 |
3.9 |
1.1 |
3.7 |
1.2 |
0.2 |
1.8 |
1.7 |
| 2005 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
22 |
30.5 |
10.2 |
46.6% |
38.1% |
73.3% |
4.9 |
3.9 |
1 |
4.9 |
1.6 |
0.1 |
2.5 |
1.9 |
| 2006 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
22 |
5.7 |
37.5% |
28.6% |
83.3% |
3.8 |
2.5 |
1.3 |
1.2 |
1 |
0 |
1.2 |
1.2 |
| 2006 |
יורוקאפ נשים |
בשיקטאש |
12 |
33.7 |
6.9 |
30% |
34.6% |
100% |
4.5 |
3.7 |
0.8 |
2.8 |
1.9 |
0.1 |
1.8 |
2.6 |
| 2006 |
ליגה תורכית נשים |
בשיקטאש |
31 |
26.1 |
6.9 |
35.4% |
38.5% |
73.5% |
3.6 |
2.7 |
0.8 |
2.1 |
1.4 |
0 |
1.7 |
0 |
| 2007 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
29.3 |
6 |
57.1% |
22.2% |
100% |
4.7 |
4.7 |
0 |
3.3 |
0.7 |
0.3 |
1 |
1 |
| 2007 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
3 |
36 |
11.7 |
46.7% |
45.5% |
85.7% |
5.3 |
3.7 |
1.7 |
4.7 |
1.7 |
0 |
1.3 |
3 |
| 2007 |
הזדמנות אחרונה - נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
34.3 |
10.5 |
48.4% |
61.5% |
60% |
5.3 |
3.8 |
1.5 |
1.7 |
1 |
0.2 |
1.3 |
1.8 |
| 2007 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
8 |
30 |
8 |
39% |
28.6% |
82.4% |
3.9 |
3.1 |
0.8 |
2.8 |
1.6 |
0 |
2.5 |
3.2 |
| 2007 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
8 |
31.5 |
4.1 |
39.3% |
12.5% |
50% |
4.8 |
3.6 |
1.1 |
3.6 |
1.1 |
0.2 |
1.6 |
2.5 |
| 2007 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
23 |
30.6 |
9.2 |
48.5% |
37.3% |
69.2% |
3.8 |
2.7 |
1 |
4.7 |
1.3 |
0 |
2.3 |
1.9 |
| 2008 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
4 |
30 |
12.8 |
63.6% |
47.1% |
76.5% |
4.8 |
3.5 |
1.2 |
5 |
1 |
0.2 |
3.2 |
2.5 |
| 2008 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
8 |
28 |
9.1 |
66.7% |
40% |
64.7% |
2.9 |
2 |
0.9 |
3.5 |
3.1 |
0 |
1.9 |
2 |
| 2008 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
9 |
27.8 |
7.8 |
53.6% |
36.7% |
58.3% |
2.8 |
2.2 |
0.6 |
3.3 |
1.3 |
0.1 |
1.1 |
3.2 |
| 2008 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
13 |
34.2 |
10.6 |
52.8% |
30.6% |
74.4% |
4.5 |
4.1 |
0.5 |
4.1 |
2 |
0 |
2.3 |
2.3 |
| 2008 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
20 |
31.6 |
10.8 |
47.7% |
30.1% |
80.3% |
4.9 |
3.5 |
1.4 |
4.4 |
2 |
0 |
2.9 |
2.2 |
| 2009 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
26.3 |
6.3 |
40% |
37.5% |
40% |
2.7 |
2 |
0.7 |
4 |
1.3 |
0 |
1.3 |
1.7 |
| 2009 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
6 |
26.2 |
9.2 |
42.9% |
40% |
76.5% |
3.7 |
2.8 |
0.8 |
4.8 |
1.8 |
0.3 |
2 |
1.7 |
| 2009 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
13 |
30.1 |
10.1 |
56% |
39.5% |
80% |
3.8 |
2.8 |
0.9 |
3.9 |
1.5 |
0 |
1.8 |
0.8 |
| 2010 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
3 |
26.3 |
9.3 |
60% |
16.7% |
77.8% |
2.3 |
2 |
0.3 |
3.7 |
1.3 |
0 |
1.7 |
2.3 |
| 2010 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
33 |
6 |
50% |
30% |
81.2% |
4.7 |
3.2 |
1.5 |
3.7 |
2.2 |
0 |
2.5 |
2.7 |
| 2010 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
12 |
33.3 |
10.8 |
50% |
31.1% |
80% |
4.2 |
3.1 |
1.1 |
5.7 |
1.9 |
0.1 |
2.8 |
1.9 |
| 2010 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
17 |
32.5 |
11.8 |
43.5% |
45.1% |
75.4% |
5.4 |
4.2 |
1.2 |
4.9 |
1.6 |
0.1 |
2.9 |
2.3 |
| 2011 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
2 |
26.5 |
11 |
60% |
71.4% |
100% |
2 |
1.5 |
0.5 |
3.5 |
0.5 |
0 |
3 |
1.5 |
| 2011 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
24.7 |
3.3 |
31.2% |
0% |
100% |
4 |
2.3 |
1.7 |
1.3 |
1 |
0 |
1.3 |
0.7 |
| 2011 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
8 |
26.2 |
6.2 |
54.5% |
21.2% |
62.5% |
2.2 |
1.8 |
0.5 |
3.6 |
1.9 |
0.1 |
2.1 |
1.1 |
| 2011 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
12 |
31.6 |
7.4 |
36.4% |
31.6% |
71.4% |
5.1 |
4.2 |
0.9 |
3.8 |
1.7 |
0 |
2 |
1.6 |
| 2011 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
17 |
27.5 |
8.1 |
53.6% |
26.4% |
77.8% |
3.6 |
2.9 |
0.6 |
5.4 |
1.5 |
0.1 |
2.6 |
1.2 |
| 2012 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
2 |
33 |
7 |
80% |
11.1% |
100% |
6.5 |
5 |
1.5 |
2.5 |
1 |
1 |
1.5 |
2 |
| 2012 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
6 |
30.3 |
6.2 |
50% |
30.8% |
64.3% |
4.2 |
3.5 |
0.7 |
3.7 |
2.5 |
0 |
1.8 |
1.5 |
| 2012 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
9 |
30.7 |
5.2 |
40% |
26.3% |
41.7% |
5.4 |
4.2 |
1.2 |
3.7 |
2.1 |
0.1 |
2.8 |
3 |
| 2012 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
19 |
32.7 |
9.1 |
55.4% |
40% |
75% |
5.8 |
5 |
0.8 |
5.4 |
1.2 |
0.1 |
2.7 |
2.3 |
| 2013 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
1 |
28 |
10 |
100% |
20% |
50% |
5 |
4 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
0 |
| 2013 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
25.8 |
7.5 |
42.9% |
35.7% |
60% |
3 |
2.2 |
0.8 |
4 |
0.5 |
0 |
2.5 |
3 |
| 2013 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
11 |
25 |
5.9 |
40% |
39.3% |
80% |
3.4 |
2.6 |
0.7 |
2.7 |
1 |
0 |
2.5 |
2 |
| 2014 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
2 |
30.5 |
7.5 |
60% |
50% |
80% |
2 |
1.5 |
0.5 |
4 |
4 |
0 |
1.5 |
4 |
| 2014 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
32.2 |
5.2 |
37.5% |
11.1% |
66.7% |
5.2 |
4.8 |
0.5 |
7.5 |
1.5 |
0 |
2.5 |
3 |
| 2014 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
21 |
29.7 |
6.6 |
45.9% |
33.3% |
64.5% |
5 |
4.5 |
0.5 |
6.1 |
1.7 |
0.1 |
2 |
2.7 |
| 2015 |
גביע המדינה נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
3 |
21.7 |
6 |
50% |
44.4% |
50% |
3.3 |
3.3 |
0 |
1.7 |
0.7 |
0 |
2.7 |
2.3 |
| 2015 |
פלייאוף ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
7 |
30 |
4 |
27.3% |
35% |
25% |
2.4 |
2 |
0.4 |
4.1 |
1.3 |
0 |
1.3 |
3 |
| 2015 |
יורוקאפ נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
11 |
21.7 |
3 |
35% |
28.6% |
25% |
2.5 |
2.1 |
0.4 |
2.5 |
1.2 |
0 |
1.2 |
2.3 |
| 2015 |
ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
22 |
24.2 |
6.1 |
50.9% |
31.6% |
81.8% |
3.6 |
2.9 |
0.7 |
4.3 |
1.1 |
0 |
1.5 |
2.3 |
| 2016 |
גביע המדינה נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
3 |
15 |
2.7 |
50.9% |
40% |
50% |
2.7 |
2.7 |
0 |
1 |
1 |
0.3 |
0.7 |
2.7 |
| 2016 |
פלייאוף ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
5 |
6 |
0 |
0% |
0% |
50% |
1.2 |
0.8 |
0.4 |
0.8 |
0.6 |
0 |
0.4 |
0.8 |
| 2016 |
ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
16 |
17.6 |
2.7 |
53.3% |
30.8% |
75% |
2.6 |
2.4 |
0.2 |
2.4 |
0.8 |
0.1 |
0.7 |
1.2 |
סה"כ בקריירה
| עונה | ליגה | קבוצה |
Games | Mins | Pts | 2PM-A |
3PM-A | FTM-A |
Rebs | DRs | ORs |
Asts | Stls | Blks | TOs | Fouls |
| 2004 |
ליגת על נשים |
הפועל חיפה/מוצקין |
23 |
787 |
316 |
59-100 |
16-48 |
65-77 |
95 |
68 |
27 |
99 |
56 |
0 |
68 |
0 |
| 2005 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
131 |
41 |
12-22 |
1-6 |
14-19 |
20 |
17 |
3 |
15 |
10 |
1 |
24 |
6 |
| 2005 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
170 |
44 |
14-34 |
0-11 |
15-27 |
25 |
19 |
6 |
8 |
11 |
1 |
13 |
11 |
| 2005 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
8 |
250 |
95 |
31-56 |
3-16 |
24-37 |
45 |
36 |
9 |
26 |
15 |
0 |
16 |
22 |
| 2005 |
יורוקאפ נשים |
א.ס. רמת השרון |
11 |
301 |
86 |
26-50 |
7-13 |
13-23 |
55 |
43 |
12 |
41 |
13 |
2 |
20 |
19 |
| 2005 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
22 |
670 |
225 |
61-131 |
16-42 |
55-75 |
107 |
86 |
21 |
108 |
35 |
3 |
54 |
42 |
| 2006 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
132 |
34 |
9-24 |
2-7 |
10-12 |
23 |
15 |
8 |
7 |
6 |
0 |
7 |
7 |
| 2006 |
יורוקאפ נשים |
בשיקטאש |
12 |
404 |
83 |
12-40 |
18-52 |
5-5 |
54 |
44 |
10 |
34 |
23 |
1 |
22 |
31 |
| 2006 |
ליגה תורכית נשים |
בשיקטאש |
31 |
810 |
214 |
29-82 |
40-104 |
36-49 |
111 |
85 |
26 |
66 |
42 |
0 |
54 |
0 |
| 2007 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
88 |
18 |
4-7 |
2-9 |
4-4 |
14 |
14 |
0 |
10 |
2 |
1 |
3 |
3 |
| 2007 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
3 |
108 |
35 |
7-15 |
5-11 |
6-7 |
16 |
11 |
5 |
14 |
5 |
0 |
4 |
9 |
| 2007 |
הזדמנות אחרונה - נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
206 |
63 |
15-31 |
8-13 |
9-15 |
32 |
23 |
9 |
10 |
6 |
1 |
8 |
11 |
| 2007 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
8 |
240 |
64 |
16-41 |
6-21 |
14-17 |
31 |
25 |
6 |
22 |
13 |
0 |
20 |
26 |
| 2007 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
8 |
252 |
33 |
11-28 |
2-16 |
5-10 |
38 |
29 |
9 |
29 |
9 |
2 |
13 |
20 |
| 2007 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
23 |
704 |
211 |
50-103 |
25-67 |
36-52 |
87 |
63 |
24 |
107 |
31 |
1 |
53 |
44 |
| 2008 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
4 |
120 |
51 |
7-11 |
8-17 |
13-17 |
19 |
14 |
5 |
20 |
4 |
1 |
13 |
10 |
| 2008 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
8 |
224 |
73 |
28-42 |
2-5 |
11-17 |
23 |
16 |
7 |
28 |
25 |
0 |
15 |
16 |
| 2008 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
9 |
250 |
70 |
15-28 |
11-30 |
7-12 |
25 |
20 |
5 |
30 |
12 |
1 |
10 |
29 |
| 2008 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
13 |
444 |
138 |
38-72 |
11-36 |
29-39 |
59 |
53 |
6 |
53 |
26 |
0 |
30 |
30 |
| 2008 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
20 |
633 |
217 |
51-107 |
22-73 |
49-61 |
98 |
70 |
28 |
89 |
41 |
1 |
58 |
43 |
| 2009 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
79 |
19 |
4-10 |
3-8 |
2-5 |
8 |
6 |
2 |
12 |
4 |
0 |
4 |
5 |
| 2009 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
6 |
157 |
55 |
12-28 |
6-15 |
13-17 |
22 |
17 |
5 |
29 |
11 |
2 |
12 |
10 |
| 2009 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
13 |
391 |
131 |
28-50 |
17-43 |
24-30 |
49 |
37 |
12 |
51 |
19 |
0 |
23 |
11 |
| 2010 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
3 |
79 |
28 |
9-15 |
1-6 |
7-9 |
7 |
6 |
1 |
11 |
4 |
0 |
5 |
7 |
| 2010 |
מוקדמות אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
6 |
198 |
36 |
7-14 |
3-10 |
13-16 |
28 |
19 |
9 |
22 |
13 |
0 |
15 |
16 |
| 2010 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
12 |
400 |
130 |
26-52 |
14-45 |
36-45 |
50 |
37 |
13 |
68 |
23 |
1 |
33 |
23 |
| 2010 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
17 |
553 |
201 |
40-92 |
23-51 |
52-69 |
92 |
72 |
20 |
84 |
28 |
1 |
49 |
39 |
| 2011 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
2 |
53 |
22 |
3-5 |
5-7 |
1-1 |
4 |
3 |
1 |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
| 2011 |
אליפות אירופה נשים |
נבחרת ישראל נשים |
3 |
74 |
10 |
5-16 |
0-3 |
1-1 |
12 |
7 |
5 |
4 |
3 |
0 |
4 |
2 |
| 2011 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
8 |
210 |
50 |
12-22 |
7-33 |
5-8 |
18 |
14 |
4 |
29 |
15 |
1 |
17 |
9 |
| 2011 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
12 |
379 |
89 |
20-55 |
12-38 |
15-21 |
61 |
50 |
11 |
46 |
20 |
0 |
24 |
19 |
| 2011 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
17 |
467 |
137 |
37-69 |
14-53 |
21-27 |
61 |
50 |
11 |
92 |
25 |
1 |
45 |
21 |
| 2012 |
גביע המדינה נשים |
אליצור רמלה |
2 |
66 |
14 |
4-5 |
1-9 |
3-3 |
13 |
10 |
3 |
5 |
2 |
2 |
3 |
4 |
| 2012 |
יורוקאפ נשים |
אליצור רמלה |
6 |
182 |
37 |
8-16 |
4-13 |
9-14 |
25 |
21 |
4 |
22 |
15 |
0 |
11 |
9 |
| 2012 |
פלייאוף ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
9 |
276 |
47 |
6-15 |
10-38 |
5-12 |
49 |
38 |
11 |
33 |
19 |
1 |
25 |
27 |
| 2012 |
ליגת על נשים |
אליצור רמלה |
19 |
621 |
173 |
31-56 |
32-80 |
15-20 |
111 |
95 |
16 |
103 |
22 |
2 |
52 |
44 |
| 2013 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
1 |
28 |
10 |
3-3 |
1-5 |
1-2 |
5 |
4 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
0 |
| 2013 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
103 |
30 |
6-14 |
5-14 |
3-5 |
12 |
9 |
3 |
16 |
2 |
0 |
10 |
12 |
| 2013 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
11 |
275 |
65 |
12-30 |
11-28 |
8-10 |
37 |
29 |
8 |
30 |
11 |
0 |
27 |
22 |
| 2014 |
גביע המדינה נשים |
א.ס. רמת השרון |
2 |
61 |
15 |
3-5 |
3-6 |
8-10 |
4 |
3 |
1 |
8 |
8 |
0 |
3 |
8 |
| 2014 |
פלייאוף ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
4 |
129 |
21 |
6-16 |
1-9 |
6-9 |
21 |
19 |
2 |
30 |
6 |
0 |
10 |
12 |
| 2014 |
ליגת על נשים |
א.ס. רמת השרון |
21 |
624 |
138 |
28-61 |
22-66 |
20-31 |
106 |
95 |
11 |
129 |
36 |
2 |
41 |
57 |
| 2015 |
גביע המדינה נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
3 |
65 |
18 |
2-4 |
4-9 |
2-4 |
10 |
10 |
0 |
5 |
2 |
0 |
8 |
7 |
| 2015 |
פלייאוף ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
7 |
210 |
28 |
3-11 |
7-20 |
1-4 |
17 |
14 |
3 |
29 |
9 |
0 |
9 |
21 |
| 2015 |
יורוקאפ נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
11 |
239 |
33 |
7-20 |
6-21 |
1-4 |
27 |
23 |
4 |
27 |
13 |
0 |
13 |
25 |
| 2015 |
ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
22 |
532 |
135 |
27-53 |
24-76 |
9-11 |
79 |
63 |
16 |
94 |
25 |
0 |
33 |
51 |
| 2016 |
גביע המדינה נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
3 |
45 |
8 |
27-53 |
2-5 |
2-4 |
8 |
8 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
8 |
| 2016 |
פלייאוף ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
5 |
30 |
0 |
0-1 |
0-3 |
2-4 |
6 |
4 |
2 |
4 |
3 |
0 |
2 |
4 |
| 2016 |
ליגת על נשים |
מכבי "בן" בנות אשדוד |
16 |
282 |
43 |
8-15 |
8-26 |
3-4 |
42 |
38 |
4 |
38 |
13 |
1 |
11 |
20 |
|
|