20 שנה, 20 סיפורים

לאומית גברים

אתר "ספסל" חוגג 20, העונה בליגה הלאומית יוצאת לדרך, ולרגל שני המאורעות החשובים - ריכזנו עבורכם את 20 הסיפורים המרתקים, המעניינים והמשמעותיים (בטוח שהיו עוד) שעיצבו את דמותה של הליגה לאורך כל התקופה. בתפריט: תמונות, וידאו, ראיונות עבר, ועוד הפתעות.

טורים


היום יום הולדת
יריב יצקן 25/07/1975
אדם סיני 25/07/1989
גל איתן 25/07/1987
עמית זילברשטיין 25/07/1989
לימור שטרן-בלס 25/07/1971

"אישית עם" - השחקניות הישראליות
ליגת על נשים
ריכוז כל כתבות "אישית עם" שעלו באתר. מדור קבוע במגזין "שישי ב-6", מציג מדי שבוע זווית אישית על שחקניות הכדורסל הישראליות דרך שאלון שהתבקשו לענות עליו.

לאומית- ליגה כחול-לבן: פריוויו ענק
לאומית נשים
פרוייקט ענק לפתיחת העונה של הליגה הלאומית. שי ברק מביא לכם את כל מה שרציתם לדעת על כל הקבוצות בליגה ולא היה לכם את מי לשאול. כתבות צבע, והכל בכחול-לבן.
תבלו!ראיון מיוחד עם ליאל אוחנון, סיון בלליס וטלי בן ישי - על הליגה הלאומית, ליגת העל ומה שביניהן

הפועל עמק יזרעאל - האם הן הדבר הבא בכדורסל הישראלי?


ארצית: פותחים עונה
ליגה ארצית
מחר יצאו לדרך משחקי המחזור הראשון בליגה הארצית. ריכזנו עבורכם את כל האינפורמציה שפיזרנו במהלך השבועיים האחרונים, הוספנו פריוויו למחוז הדרומי (ענר חתואל) והצפוני (אדי מינץ), ויש גם ראיון קצר (מתוך שניים?). משאל פתיחת העונה המסורתי יעלה מחר.

לאומית - פותחים עונה
לאומית גברים

הנה זה מגיע! עונת 2017/18 תצא לדרך ביום ראשון, וכמו בכל שנה - זה הזמן בו כולנו נפגשים כדי לעשות קצת סדר. קבלו את החלק הראשון של פרויקט פתיחת עונת 2017/18. סקירה כללית על הקבוצות, ראיון אחד מתוך שלוש, וחידון "ספסל" המסורתי. אבל ההפתעות יגיעו מחר.


על כפיו אותה יביא?
ליגת על גברים
משב הרוח הרענן שהביאה נבחרת ישראל הקיץ נותן לנו אופטימיות שגם בחורף יהיה כיף לראות כאן כדורסל כחול-לבן. אליהו ובורשטיין חזרו מהליגה הטובה באירופה, ניילון וסולומון ינסו לשחזר ימי קדם וגם באולם הפחים, אשדוד, גן נר והקופסל מתרגשים. אבל אחרי שלוש אלופות שונות בשלוש שנים, שאלת השאלות תהיה האם עודד קטש באמת מסוגל להביא אליפות למלחה? פרויקט מיוחד לפתיחת העונה.

הערב מתחילים (20:55, ספורט 5): מכבי ת"א - גלבוע/גליל, מכבי ראשל"צ - ברק נתניה

ליגת הנערות יוצאת לדרך
נערות לאומית
דור השחקניות הבא של הכדורסל בארץ פותח עונה נוספת. ביום ראשון תצא לדרך ליגת נערות א' לאומית. העונה הליגה גדלה ל-12 קבוצות, אשר יביאו את המרכז לשאר חלקי הארץ ולהפך. נהריה, זיכרון יעקב וגבעת ברנר הן הפנים החדשות של הליגה. עוד על מה שהליגה מציעה, בכתבה.

היום לפני
1967 - תני מתעצבן
ספסלונים
לוח תוצאות
הפינה שלנו
מי אנחנו
כתבים
תודה
פרסמו אצלנו
כתבו אלינו
פרויקט עשור לספסל© כל הזכויות שמורות